Vali Kılıç'tan 19 Mayıs Mesajı
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlandı.

Kutlama Mesajı şöyle: 

19 Mayıs 1919 bağımsızlığımızın miladı olmuş ve o gün canlanan Milli Ruh bu günde bizlere ilham olmaya, yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir.

Devletimiz milli iradeden, demokrasiden, milletinden aldığı güçle birlik ve bütünlük içinde muasır medeniyet yolculuğunu sürdürmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetimizi geleceğimizin teminatı gençlere emanet ederek onlara ne kadar güvendiğini göstermiştir. İçinde bulunduğumuz yüzyılın güçlü ve saygın Türkiye’si gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. 

Muasır medeniyetlerin üstüne çıkmış bir Türkiye idealine ulaşmak; gençlerimizi kendine güvenen, donanımlı, bilgili, tarihini unutmayan milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, çalışkan ve üretken insanlar olarak, yetiştirmek ile mümkündür.

Gençlerimiz de kahraman ecdadından aldığı büyük emanetin sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirerek cennet vatanımızı çok daha ileriye taşıyacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

                                                                                         Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku