TV19'da birinci yıl gururu
Yayın hayatına başlamasıyla birlikte, Çorum'un dünyaya açılan penceresi unvanını hak eden TV19, başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı. Birinci yıl gururunu pasta keserek kutlayan TV19 yönetimi ve çalışanları, yeni yayın dönemiyle birlikte başarılı çalışmaların artarak devam edeceği sinyalini verdi.
TV19 Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç, Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Karayol ve TV19 çalışanları, birinci yıl pastasını keserek, nice yıllar dileğinde bulundu. 
TV19 Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç, ulusal yayın kalitesinde teknik donamım ve cihazlara sahip TV19'un, Çorum'a ve Çorumlu'ya en iyi hizmeti sunmak olduğuna işaret ederek, "Çorum halkının en iyisine layık olduğu düşüncesiyle bizler de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Çorum halkı bizi izlemeye devam etsin" diye konuştu.
Yayın akışı ve yeni dönem hakkında bilgi veren TV19 Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Karayol da, başarının mimarları olarak tarif ettiği personelinin daha başarılı işlere imza atmak konusunda büyük bir heyecan ve motivasyon taşıdığını belirterek, yayın hayatında bir yılını tamamlayan TV19'un Çorum haltı tarafından da büyük bir memnuniyet ve ilgiyle sahiplenildiğini ifade etti. 
TV 19'un uydu frekansları ile de bilgiler veren Cengiz Karayol, TV19'un frekans ayarları için hatırlatmada bulunarak, TV19'u evlerine misafir etmek isteyen izleyicilerin, uydu ayarlarını 11096 frekans,  Dikey polarizasyon ve 30000 sembol frekans olarak düzenlemesini önerdi. 
Karayol, birinci yıl sevincini şu cümlelerle ifade etti; "Yeni yayın dönemine ait birbirinden güzel iç ve dış yapımlarla Çorumluların evlerine konuk olacağız. Yeni programlar hazırlıyoruz. Eğitim-Kültür programlarımız, bölgesel ağırlıklı haberlerimiz var. Gazete gibi çalışacağımız bir alanımız var. Yerel anlamda Çorum'a hizmet etmeye çalışıyoruz. TV19'u Çorum'a ve Çorumlular'a kazandıran yönetimimize, azim ve heyecanla çalışan tüm mesaj arkadaşlarıma ve bizi sahiplenen tüm Çorumlular'a gönül dolusu teşekkür ediyorum."Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

“El birliği ile Çorum’umuzu güzelleştirmeye...
19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Çorum merkez mahalle muhtarları Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü...

Haberi Oku