Trafiğe Muharrem İnce Ayarı
Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Çorum Mitingi nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü tarafından trafik güzergâhlarıyla alakalı olarak düzenlemeler yapıldı.

 Konuyla ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve beraberindeki heyet ile birlikte 17 Mayıs 2018 tarihinde ilimize gelerek miting düzenleyeceği ve çeşitli ziyaretlerde bulunacağından dolaysıyla alınacak trafik tedbirleri kapsamında ilimiz merkezinde bulunan araç sahibi-sürücüsü vatandaşlarımızın trafik güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunarak mağduriyet yaşamamaları için aşağıda belirtildiği şekilde hareket etmeleri gerekmektedir.

17 Mayıs 2018 Perşembe günü saat:13.00 den itibaren park yasağının uygulanacağı, ziyaret programı sonuna kadar ilimiz merkez Saat Kulesi Meydanı miting alanına kurulacak platform ve bu alanın güvenliğinin sağlanması amacıyla Saat Kulesi Kavşağı ve Garanti Kavşağının bulunduğu İnönü Caddesi üzeri ile Tuzcular Kavşağı Valilik Kavşağı, Stat Kavşağına kadar olan yol kesimleri üzeri taşıt trafiğine kapalı olacağından geçiş yapmak isteyen araç sürücüleri alternatif yolları kullanabilirler.

 Yukarıda belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşlarımızın araçları çekici marifetiyle İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası karşısında yer alan fuar alanı açık park alanına çekilecektir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için belirtilen gün ve saatlerde alınan tedbirlere uygun davranarak güvenlik kuvvetlerimize yardımcı olmaları rica olunur.Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku