MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Çorum'da

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu Çorum’da incelemelerde bulundu.

İlimize gelen Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu ve Daire Başkanı Mehmet Baran İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ü ziyaret ederek Çorum’da eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile de bir toplantı yapan Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu Milli Eğitim Bakanlığı’nın hedeflerini anlattı: “Özel okullarımızın sosyal başarılarının artarak daha da güçlü olmalarını istiyoruz.  Geliştirecekleri özgün programlar ile daha iyiye ulaşacağımıza inanıyoruz. Bunu evlatlarımız, ülkemiz, tüm insanlık için istiyoruz. Ülkemiz bu alanda pek çok ülkeye örnek olmaktadır.” dedi.  Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu toplantıda ayrıca, Çorum’un özel öğretimde başarılı iller arasında yer aldığını belirterek teşekkür etti.

Daha sonra Çorum’daki bazı özel okulları gezen Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu incelemelerde bulunarak okul yöneticileri ve öğretmenlerle görüştü.Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku