Çorum'un Milletvekilleri Rozetlerini Taktılar
AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu meclise kayıtlarını yaptı. Kaydın ardından Ankara’da Çorum’u en güçlü şekilde temsil etme ve kentin beklentilerine cevap verme sözü verdiler. Yapılan yazılı açıklamaya göre, Ceylan, Kaya ve Kavuncu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kayıtlarını Aileleri ile birlikte sabah saatlerinde işlemlerini birlikte yaptırdılar.

YÖRESEL ÜRÜNLERİ İKRAM ETTİLER

Kayıt sonrası birbirlerini kutlayan milletvekilleri, işlemlerin tamamlanmasının ardından basın mensuplarına ve TBMM görevlilerine Çorum leblebisi, ceviz, mantı, pirinç, tarhana ve çilek ikramı ile teşekkür ettiler.

ÇORUM'U GÜÇLÜ TEMSİL EDİLECEK

Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Türkiye’de yeni bir sisteme, Cumhurbaşkanlığı hükümet modeline geçildiği tarihi bir süreçte kendilerine önemli bir misyon yükleyen Çorum halkına teşekkür ettiklerini belirterek, TBMM’de Çorum’u güçlü bir şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışacaklarını ve ellerinden geleni yapacakları sözünü verdiler.

ÇORUM’UN BEKLENTİLERİ KARŞILANACAK SÖZÜ VERDİLER

Çorum’u ve Çorum’un beklentilerini iyi bildiklerini vurgulayan milletvekilleri, ortak açıklamalarında bu beklentilere birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak suretiyle karşılık vermeye çalışacaklarını belirterek, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, partimize ve bizlere güvenerek destek veren bütün Çorumlu hemşerilerimize gönül dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hemşerilerimizin verdikleri vekâletle yürüteceğimiz milletvekilliği görevimiz süresince önceliğimiz ülkemiz, milletimiz ve memleketimiz olacaktır.” dediler.

 Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku