Çorum'da Protokol Bayramlaşmaları

Ramazan Bayramı protokol bayramlaşmalarında  ilk tören Çorum Valiliği tarafından gerçekleştirildi. Valilik bahçesinde düzenlenen törene, Vali Necmettin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu, CHP Milletvekili Tufan Köse, Garnizon Komutanı J. Alb. Çetin Öcal, Belediye Başkanı Zeki Gül, daire müdürleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Törende Vali Necmeddin Kılıç ve beraberindekiler katılımcıların bayramlarını tebrik etti. Ardından Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, CHP Milletvekili Tufan Köse ile Belediye Başkanı Zeki Gül de birer konuşma yaptı.

Bayram törenlerinin ikincisi ise öğle saatlerinde Çorum Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Zeki Gül ve Belediye Başkan Yardımcıları Alper Zahir, Ahmet Yabacıoğlu ve Turhan Candan, personelin bayramlarını kutladı.

Günün son bayramlaşma töreni ise Ak Parti’de gerçekleştirildi. AK Parti İl Binası’nda düzenlenen törene, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya ile çok sayıda partili katıldı.

Burada da AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım, birer konuşma yaparak partililerin bayramlarını kutladılar.

 Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku