Çorum Valisi Anneler Günü'nü Kutladı

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç,Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Aile birliğinin tesis edilmesinde, çocukların sağlıklı ve mutlu bir ortamda yetişmesinde en temel rolü üstlenen annelerimiz, varlıkları ile güç kattıkları evlatları için her zaman sığınılabilecek sıcak bir kucak olmuştur. Yemeden yediren, giymeden giydiren cefakâr annelerimiz şefkatin, merhametin, fedakârlığın en güzel örneğidir.

Anne sadece bir çocuğu dünyaya getiren değil, insanın duygularını, düşüncelerini, karakterini şekillendiren en önemli rol modeldir. Anne kişiyi kendisinden daha çok tanıyandır. Sağlam bireylerin, büyük milletlerin, sağlıklı toplumların arkasında fedakâr anneler vardır.

Onlar bu zorlu hayat sürecinde nasıl yanımızda durup bizi yalnız bırakmadılarsa bizler de onların yanında olmalı, ömürlerinin sonuna kadar onları baş tacı etmeli, mutlu ve huzurlu kılmalı ve evlat sevgisini en güzel şekilde onlara yaşatmalıyız.Annelerimize sevgimizi her fırsatta göstermeli, onlara karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeliyiz.

Onların ne kadar kıymetli olduklarını, kendilerine daima hissettirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, evlatlarını Vatan uğruna Şehit veren, acılarını Milletçe yürekten paylaştığımız Şehit Annelerimiz başta olmak üzere her türlü fedakârlık ve tükenmez sabırla, dünyanın en yüce görevini yerine getiren ve hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku