Ahmet Saatçi Başkanlığı Garantiledi

Sağlık Sen Çorum Şubesi’nin delege seçimleri tamamlandı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan
Sağlık-Sen Çorum Şubesi Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hacı Nuri yaptığı açıklamada, Delege seçimlerimiz tam bir demokrasi şöleni şeklinde geçtiğini, Gücünü üyelerinden alan Başkanımız Ahmet Saatcı'nın delege adayları listesi 162 delegeden 141'ini alırken, Murat Yalçın'ın delege adayları listesi 162 delegeden sadece 21 delege alabildiği ifade edildi. Bu sonuçla, Murat Yalçın'ın listesi il ve ilçelerdeki kurum ve kuruluşlarda yapılan seçimlerde ilçelerden hiç delege çıkaramamış, sadece merkezde ADSM'de 1,Erol Olçok Eğitim Araştırma Hastanesi’nde 19 delege çıkarabildiği belirtildi.

Açıklamada, Üyelerin başkan Ahmet Saatçi ve ekibine göstermiş olduğu ilgi, vermiş olduğu destek, yaptıkları özverili çalışmalar bizleri ziyadesiyle mutlu ettiği, Yeni dönemde üyelerimizin ve delegelerimizim güvenine layık olabilmek ve güvenlerini devam ettirebilmek için çok daha fazla çalışacağımızın bilinmesini istedikleri kaydedildi.

Açıklamaya bu güne kadar bize ve ekibimize destek veren tüm üyelere teşekkür edildiği, Haziran ayında yapacağımız 5.Olağan Genel Kurul seçimlerinin şimdiden hayırlara vesile olmasını dilendiği eklendi.Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku