15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Başladı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen açılış etkinlikleriyle başladı. Vatandaşların fazla ilgi göstermediği programda Çorum Protokolü hazır bulundu.

15 Temmuz Hürriyet Meydanındaki ilk gün etkinlikleri Mehteran konseriyle başladı. Daha sonra program Kuran Tilavetiyle devam etti.

Vatandaşların fazla ilgi göstermediği programda konuşan MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, büyük Türk Milletinin kendine oynanan tüm oyunlara boyun eğmeyerek, ülkenin işgal girişimine göğsünü siber ettiğini söyledi.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi,15 Temmuz hain darbe kalkışmasını ve arkasındaki Fetö örgütünü kınadıklarını ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Türk Milletinin hiçbir şeyden hatta ölümden bile korkmayan bir millet olduğunu kaydetti.

"TÜRK MİLLETİ YÜZYILIN DESTANINI YAZDI"

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül,15 Temmuzda Türk Milletinin yüzyılın destanını yazdığını belirtti.

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu,15 Temmuz’da hainlerin Türk milletinin vatan, millet ve bayrak sevdasını hesap edemediklerini dile getirdi.

Protokol konuşmalarının ardından Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak tarafından sohbet Programı düzenlendi. Gecenin son konuğu ise şiir ve ezgileriyle Radyo Programcısı Talha Bora Öğe oldu.Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dikkatsizlik Buğday Tarlasını Yaktı !
Evinin önünde eski kıyafetlerini yaktığı sırada sıçrayan kıvılcım 200 dönüm buğday tarlasında...

Haberi Oku