TEKNOLOJİ:
TTNET 4'te 4 yaptı, yılı zirvede kapattı
 TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, Antalya’nın zirve noktası olan Tahtalı Dağı’nda, TTNET’i zirveye ulaştıran 2013 yılı sonuçlarını açıkladı. TTNET’in 2013’te şaha kalktığını ve son beş yılın en başarılı sonuçlarını elde ettiklerini belirten Kaya, “Hedeflerimizin tümüne ulaştık. Genişbant, fiber internet ve Tivibu abone sayılarımızla rekor kırdık. Dijital servislerimizde de yüzde 50’nin üzerinde büyüyerek, 4’te 4 yaptık. Bu sonuçlarımızla yılı zirvede kapattık” dedi.

2013’te 321 bin net abone kazanarak, son beş yılın en yüksek abone artışını gerçekleştirdiklerini kaydeden TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, 2013’te 6 milyon 330 bin aboneye ulaşarak genişbant pazarındaki büyümenin lokomotifi olduklarını açıkladı. “Fiber internet abone sayısını 3’e katlayarak 620 bin abonemizi daha fazla hız, daha fazla kapasite ile tanıştırdık. Fiber internet pazarının büyümesine liderlik ettik” diyen Kaya, Tivibu Ev’de 286 bin aboneye ulaştıklarını, Tivibu Cep ve Tivibu Web abone sayısında ise 1,5 milyonu aştıklarını da belirtti.

Kaya, “Genişbant abone kazanımı, fiberdeki atılımlarımız ve Tivibu’daki heyecan verici performansımızla yüzde 11 oranında büyüme gerçekleştirdik” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

HİTÜ Öğrencileri, Engelli Bireyleri Unutmadı
Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden 7 öğrenci tarafından engelli bireylerin rahat yürümelerini...

Haberi Oku