SUNGURLU:
'Sungurlu'yu Tanıyorum, Tanıtıyorum Projesi”

Öğrenci ve öğretmenlerin bakışıyla, Sungurlu´nun sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri yansıtmak, Sungurlu’ya ait görsel bir hafıza oluşturmak amacıyla Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan “Sungurlu´yu Tanıyorum Tanıtıyorum Projesi” final programı Sungurlu İlçe Özel İdare Salonu´nda gerçekleştirildi. 

Program öncesinde, öğrencilerin ve öğretmenlerin çektikleri Sungurlu’nun doğal ve tarihi güzelliklerini yansıtan yaklaşık 60 fotoğrafın yer aldığı “Sungurlu´yu Tanıyorum Tanıtıyorum” temalı fotoğraf sergisi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde halka açıldı.

Sergi sonrasında, Sungurlu İlçe Özel İdare Salonu´nda düzenlenen “Sungurlu´yu Tanıyorum Tanıtıyorum Projesi´” final programı, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasıyla başladı. 

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, geleceğin teminatı olan çocukları donanımlı bir birey olarak hayata hazırlamak; akademik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmelerini sağlamak amacıyla çeşitli proje çalışmaları yürüttüklerini söyledi.

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Öğrencileri sadece akademik anlamda değil sporla, sanatla ve sosyal organizasyonlarla hayata hazırlamanın önemli olduğunu ifade ederek, çocukların her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

Program, “Sungurlu´yu Tanıyorum Tanıtıyorum” proje yarışmasında dereceye giren öğretmenlere ve öğrencilere ödülleri verildi.
Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sungurlu’da “Hassas Terazi Kontrol Noktası”...
Sungurlu’da vatandaşların aldığı ürünlerin doğru tartılıp tartılmadığı kontrol etmek için Perşembe...

Haberi Oku