SUNGURLU:
Sungurlu Belediyespor İçin Yardım Kampanyası Başlatıldı
Sungurlu Belediyespor Yönetimi, yeni sezonda gerek erkekler voleybol 1. ligine gerekse Bölgesel Amatör lige katılma kararı aldı. Yönetim Kurulu ancak ekonomik sorunların çözümü için tüm Çorum ve Sungurlu’ların maddi ve manevi desteğini beklediğini belirterek yardım kampanyası başlattı.

Sungurlu Belediyespor, geçtiğimiz sezon 154 yıllık Sungurlu tarihinde yakalanmamış bir başarı yakalayarak büyük bir başarıya imza attı. Voleybol’da 1. lige yükselmeyi başarırken futbolda ise Çorum şampiyonu olarak ilimizi ve ilçemizi temsil etmek için Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etme hakkı kazandı. Birçok takım, yakalanan bu başarıyı yakalamak için milyonlarca TL harcama yapıyor. Bu aşamadan sonra oynanacak liglerin bütçesi ve harcamaları dikkate alındığında, Yönetimin bu yükün altından kalkmaması mümkün görünmüyor. 

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in önderliğinde bir kampanya başlatma kararı alındı.  30 bin nüfuslu ilçemize her hafta başka illerden takımların ve taraftarların geleceği ve sadece Sungurlu’yu değil Çorum’umuzun tanıtımı adına da son derece önemli bu misyonu ancak hep birlikte el ele vererek aşabileceğimize inanıyoruz. 

Az Çok Demeden, Sende Destek Ol

Banka Hesabı : Halk Bankası Sungurlu Şubesi

Hesap Adı : Sungurlu Belediyesi

Hesap No : 16000044

IBAN No : TR65 0001 2009 3130 0016 0000 44Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sungurlu’da “Hassas Terazi Kontrol Noktası”...
Sungurlu’da vatandaşların aldığı ürünlerin doğru tartılıp tartılmadığı kontrol etmek için Perşembe...

Haberi Oku