'Seyir Zevki yüksek Bir Takım Oluşturma Çabası İçerisindeyiz”
Çorum Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Altunkaya, yeni sezonda hırslı, seyir zevki yüksek bir takım oluşturma çabası içerisinde olduklarını söyledi.

Fatih Özcan başkanlığında oluşan yönetimin göreve geldiği günden itibaren yoğun çalışma temposu içerisine girdiğini ve daha önce açıklanan 3 yıllık proje kapsamında kendilerini hedefe götürecek takımı ortaya çıkarmak için ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Altunkaya, şehrin tüm dinamiklerini bir araya getirmek adına da gerekli çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Gerek sivil toplum kuruluşları, gerek siyasi partiler, gerekse spor taban birlikleri ve şehrin mülki amirleriyle sürekli istişare içerisinde olacaklarının altını çizen Altunkaya, açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi; ‘Bu belirttiğimiz unsurlar bizim olmazsa olmazımız. Her kesime eşit mesafede, bize sunulan tüm fikirlerden faydalanıp Çorum Belediyespor’u bu şehrin tam anlamıyla ortak paydası yapmak amacındayız. Bu kapsamda da mülki amirlerimiz, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve spor taban birlikleri ile bir araya gelip geniş kapsamlı bir istişarede bulunacağız. Kongremizin Ramazan ayına denk gelmesi, yine bunun akabinde de ülkemizin seçim sürecine girmiş olması sebebiyle bu birlikteliği 24 Haziran seçimlerinin hemen sonrasına bırakmayı uygun gördük.

Bu sezon herkesin koltuğunda oturup rahat bir maç izleyeceği ve şehrin her kesiminden insanların tribünde bir araya gelerek omuz omuza bir birliktelik yaşayacağı takım ortaya çıkartacağız.’Ajans Çorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bocce Şampiyonasından Çorumlu Sporcular Başarılarla...
Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun 2018 faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası Bocce...

Haberi Oku