SİYASET:
Kadınlar milletvekiline vekil de onlara güvendi
 AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Mecitözülü kadınlar adına kurduğu hayalinin haklı gururunu yaşıyor. Bölgede bulunan değerli taşların gün yüzüne çıkarılması için yapılan araştırma çalışmalarından sonra, adeta bir umut ışığına dönüşen çabalar, Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt'un bölge kadınlarına, onların da Milletvekili Kurt'a güvenmesiyle büyük bir meşaleye dönüştü.
Kaymakamlık marifetiyle kurulan atölyede işin ustası olan kadınlar, kurulan kooperatif aracılığı ile de ABD'ye  kadar ürün gönderebilme şansı yakaladı. 
Bir hayalin, kocaman bir umuda dönüşünün en açık örneğinin yaşandığı Mecitözü'nde gelinen nokta örneklik ve başarı bakımından herkesten takdir görüyor. 
Özellikle kadınların el ele verdiğinde yakalanan başarıya örnek gösterilebilecek bu çalışmanın temelinde, hemcinslerine güvenerek yola çıkan ve bunu hayalde bırakmayıp her türlü destekle taçlandıran Milletvekili Ceritoğlu Kurt'un samimi çabaları yatıyor.  
Elbette ki bu başarıda çok sayıda insan emek sahibidir ve herkesin de emeğini ve hakkını teslim etmek gerekir. 
Ev ekonomisinden yola çıkıp, ülke ekonomisine katma değer sağlama konusunda kendisine verilen fırsatlara sımsıkı sarılıp, hiç bir emeğin ve güvenin boşa çıkmayacağına örnek olan Mecitözülü kadınlar, bu başarının kahramanı olarak her türlü takdire değerken, onların gözündeki kahraman ise kendilerine güvenen Milletvekili Kurt oldu. 
Her fırsatta, hiç gocunmaksızın, vefasızlık yapmaksızın kendilerine verilen desteği en samimi ifadelerle dile getiren kadınlar, Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt'a olan sevgi ve teşekkürlerini dile getiriyor. 
Siyasetin halkla bütünleşip, insanlara katma değer üretebilecekleri fırsatı sunmasının en somut göstergesi olan bu çalışmanın, daha büyük başarılarla taçlanacağına inanarak, Mecitözü aracılığı ile Çorum'un yeni bir sektöre ve markaya kapı açmasını memnuniyetle takip ediyoruz.Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘Barış ve kardeşlik milletimize ait’
AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik...

Haberi Oku