SİYASET KULİSİ:
Ustalık Dönemi Resmen Başlıyor
 AK Parti’de belediye başkan adayları açıklanmaya başlarken, bu hafta içinde Çorum’un da içinde yer aldığı bazı illerin belediye başkan adayları yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Bugün öğle saatlerinde Ankara’dan gelen bilgilere göre, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün yeniden aday gösterileceği belirtildi.

Külcü’nün AK Parti Genel Merkez tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cuma günü yapılacak resmi açıklama için Ankara'ya davet edildiği bildirildi.

Çorum’da Kurucu İl Başkanlığı, akabinde Çorum Milletvekili olarak sürdürdüğü çıraklık döneminden sonra 2009 yerel seçimlerinde Çorum Belediye Başkanı seçilmiş ve kalfalık dönemine geçmişti. 2014 Yerel seçimlerinde tekrar aday gösterilen Külcü'nün seçimi tekrar kazanması halinde ustalık dönemi başlayacak.

Ayrıntılar geliyor...

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
HİÇ 7 yıl önce

muzaffer gelirse, behlül kaçar...

Misafir Avatar
hep mi kavga 7 yıl önce

Çorum ekonomi nüfus eğitim alanında hergeçen gün geriliyor, bunlar tüm enerjilerini belediye başkanı Muzaffer olmasın, diye kurum müdürlükleri bana tapınsınlar diye geçiriyor millet artık uyannnnnn. Siz Külçüden daha ahlaklı ve daha güvenilir değilsiniz,,

Misafir Avatar
Affet Allahım 7 yıl önce

Bu il başkanının muradın, cahidin Çoruma verdiği zararı kimse vermedi güzelim ilime.

Misafir Avatar
dikkat 7 yıl önce

Başkan, sana bundan sonra en fazla yaklaşanlara dikkat et.Yeniden ekibini ve hemen acil kur.başarılarrr.

Misafir Avatar
ah başkan 7 yıl önce

Allah yolunu açık etsin başkan.Şer ve çıkar odakları sana ve ailene yalan ve iftiralarla çok eziyet verdiler.şimdi Çorumun yoğun reisliği yakışır.

AK Parti Adaylarını Yarın Açıklıyor
AK Parti kesinleşen Büyükşehir,İl ve İlçe Belediye Başkanlarını açıklıyor...

Haberi Oku