ÖZEL HABER:
Candan vazgeçtik mal-mülk ne ola ki!

Başkomutan bu kez de ekonomik savaşa karşı milletine çağrıda bulunarak, dövizlerini TL'ye ya da altına dönüştürmelerini istedi. 

Çanakkale'deki gibi, Kurtuluş Savaşı'ndaki gibi destan yazan, şehitleri ve gazileriyle mücadelesini taçlandıran bu millete şimdi de ekonomik saldırılar için seferberliğe katılma görevi düştü.
Vatan için canından geçen bu milletin, varlığını feda etmeyeceğini düşünmek, milletimize hakaret olur. Kaldı ki, yapılan çağrıda, hiç kimseden malından mülkünden geçmesi de istenmiyor. Sadece dövizden vazgeçip, ekonomimiz üzerinde oynanmak istenen oyunların önünün kesilmesi için TL alınması teklif ediliyor. 

Vatan için canını ortaya koyan bu millet, değil dolarını Türk parasına çevirmek, gerekirse kibrit değip yakar bile. 
Dünyaya dudak ısırtacak bir yiğitliğe imza atılabiliyorsa ki bunu yedi cihana ilan ettik, ekonomik savaşta geri durmak, bana ne demek bu milletin ruhuna aykırıdır. 
Tıpkı 15 Temmuz çağrısını hafifletmek isteyen hainlerin varlığı gibi bugün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletine yaptığı çağrıyı sulandırmak, hafifletmek ve amacına ulaşmasına engel olmak isteyenler elbette ki olacaktır. 

Yedi düvelin bizi bir kaşık suda boğmak ve geleceğimizi yok etmek için ayağa kalkan yedi düvele, 15 Temmuz'da olduğu gibi, yeni gereken cevabı vereceğiz ve hainlerin hevesini kursaklarında bırakacağız Allah'ın izniyle. 

Candan geçene mal sorulmaz. Hodri meydan, tanklı-uçaklı saldırıyı püskürten bu millete, ekonomik mücadelenin vız gelip tırıs gideceğini göstermek, bu milletin boynunun borcu olsun. Bu milletin ceddi dün boynuna yüklenen hiç bir sorumluluktan bir adım bile geri durmadı, evlatları da durmayacak çok şükür.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘Çorum top sesiyle inlerdi’
Eski Saray Sineması emekli makinisti Sami Erhan, çocuk yıllarındaki Ramazanlar’ı anlattı.

Haberi Oku