OSMANCIK:
AK Parti Osmancık Teşkilatı'nda Güngör dönemi
AK Parti Osmancık 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste halinde seçime gidilen kongrede Hakkı Güngör AK Parti’nin yeni ilçe başkanı oldu. 
Kongreye AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti MKYK Üyesi Asuman Erdoğan, İl Koordinatörü Recep Yıldırım, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve partililer katıldı.
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Osmancık ve Kargı kongerisinin ardından Türkiye genelinde kongrelerini tamamlayan tek il olarak ilk sırada yer alacaklarını söyledi. 
Karadağ, kongrelerin bitmesiyle birlikte 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayarak, seçim startını da verdiklerini belirtti. Birlik ve beraberlik içinde bu kutlu yolda millete hizmet etmeye devam edeceklerini anlatan Karadağ, 2019 seçimlerinden de zaferle çıkacaklarını savundu.
Konuşmaların ardından gündem maddelerinin okunarak ibraz edilmesinin ardından seçimlere geçildi. Eski ilçe başkanı Cafer Karlı’nın aday olmadığı seçimlerde AK Parti Osmancık İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı Hakkı Güngör oldu.(İHA)İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Mustafa Ceceli Osmancık'a geliyor
Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, 14 Ekim Cumartesi günü Osmancık'ta konser verecek.

Haberi Oku