GÜNDEM:
Ulaş A.Ş., İsmail Melendiz'le devam
Çorum Ulaş Özel Halk Otobüsleri Anonim Şirketi, 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Geçtiğimiz Cuma günü Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurula Ticaret İl Müdürlüğü’nden Tülay Şahin, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Ulaş A.Ş. ortakları katıldı.
Tek listenin aday olduğu genel kurulda, İsmail Hakkı Melendiz güven tazeleyerek yeniden Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.
BİRLİK ve BERABERLİK MESAJI
Şirket ortaklarının katılımıyla gerçekleşen genel kurulda, İ. Hakkı Melendiz başkanlığındaki liste oy birliğiyle yönetime seçilirken birlik ve beraberlik mesajları verildi.
Emine Şahin’in yönetimindeki divan heyetinde Arslan Yalvaçer ve Selahattin Arıcı görev aldı.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda saygı duruşunda bulunularak İstiklâl Marşı okundu.
Genel kurulun açış konuşmasını yapan İsmail Hakkı Melendiz, seçimin hayırlara vesile olmasını diledi.
Yönetim, denetim kurulu raporlarının okunması ile devam eden genel kurulda, bilanço, gelir-gider hesapları oylanarak ibra edildi.
ŞİRKET ORTAKLARINA TEŞEKKÜR
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından geçilen oylama sonucunda İsmail Hakkı Melendiz başkanlığındaki Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu’na Adem Dinç, Arif Kaşmer, Bektaş Yavuz, Mehmet Gayretli, Mustafa Uzan ve S. Ahmet Bolat seçildi.
Teşekkür konuşması için kürsüye gelen Ulaş A.Ş. Başkanı Hakkı Melendiz, 2008 yılından beri yönetimde olduklarını ve bu süre zarfında Türkiye’nin pek çok kentine örnek teşkil eden çalışmalara imza attıklarını kaydetti.
Toplu taşıma alanında hayata geçirecekleri yeni projelerle Çorum halkına en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini vurgulayan Melendiz, desteklerinden dolayı tüm şirket ortaklarına teşekkür etti.Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

20 Bin Sözleşmeli Öğretmenin Ataması Yapıldı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımıyla 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapıldı. Atama...

Haberi Oku