GÜNDEM:
Külcü,İstifa dedikodularına yanıt verdi
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve Yazı İşleri Müdürü Murat Erdem ile birlikte Çorum gündemini değerlendirdiği bir basın toplantısı gerçekleştirdi.
Düzenlenen basın toplantısında Belediye Başkanı Muzaffer Külcü basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü basın mensuplarının tek tek sorduğu sorulara cevap veren Külcü, Çorum Post İnternet Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Satılmış İnaç’ın Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Tövür’ün köşesinde yazdığı Çorum Belediye Başkanı da istifa edebilir yazısı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? sorusunu yanıtladı.

Yazarın kendisinin yazdığı yazıyı kendisinin tekzip ettiğini hatırlatan Külcü, “Bizim ne istifa meselesi nede o kişinin yazarın yazmış olduğu yazı gündemimizde yok , gündüz gazete köşesinde yazmış olduğu yazısını akşam İskele Sancak programında canlı yayında zaten genel merkezi aradığını ve 3 ilden herhangi birisi ile ilgili olarak bir dosyanın söz konusu olmadığının kendisine söylendiğini beyan etmiştir” dedi.

Külcü, bu gibi konuları mevzu yaparak gündeme almak ve değerlendirmek gibi hiçbir durumun söz konusu olmadığını, kendi iş ve güçlerine baktıklarını kaydetti.

Kanal 101 Televizyonu  Genel Yayın Müdürü Mehmet Güley’in İstifa haberlerinde bir suistimal olup, olmadığını yada bazı kesimlerin bunu kullandığını düşünüyormusunuz ? Çorum’a yansımasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sorusuna ise şu cevabı verdi;

“Biz hiçbir zaman bu gibi istifa haberlerini gündemimize almıyoruz. Kimin ne yaptığı, ne konuştuğu, ne söylediği ile ne ben ilgileniyorum nede sokaktaki insan ilgileniyor. Biz milletimize verdiğimiz sözlerimizle ilgileniyoruz. Yapacağımız projeleri hayata geçirmek için çaba veriyoruz ve enerjimizi onlara harcıyoruz. Milletimizde bizim hayata geçirdiğimiz eserler ile ilgileniyor. Bunun dışında kimin ne söylediği ne yaptığının bizim nezdimiz de hiçbir değeri yok gündemimize de hiçbir şekilde alıyoruz” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

20 Bin Sözleşmeli Öğretmenin Ataması Yapıldı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımıyla 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapıldı. Atama...

Haberi Oku