GÜNDEM:
Başbakan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde düzenlenecek olan Uluslararası Kadeş Barış ve Kardeşlik Sempozyumu'na katılmak üzere Başbakan Binali Yıldırım Çorum'a geliyor. 
AK Parti Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu'nun sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamayla kamuoyuna müjdelediği ziyarette, sempozyumla birlikte bir dizi açılış programlarına katılacağı duyuruldu.
CUMHURBAŞKANIMIZ GÜÇLENDİRDİ, BAŞBAKANIMIZ TAÇLANDIRACAK
Dünya mirası olarak kabul edilen Kadeş Barış Andlaşması'nı, uluslararası sempozyumla bilim camiasının gündemine taşıyan Çorum, verdiği çabanın yansımalarını şimdiden görmeye başladı. 
Sempozyumun düzenlenmesi için yoğun çaba sarfeden AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sempozyumu himayesine alarak büyük bir güç ve değer kattığını kaydettiği açıklamasında, "Başbakanımız da davetimizi kabul ederek, barışa verilen değeri taçlandırmış oldu. Kendisini Çorum'da ve sempozyumumuzda ağırlamaktan büyük bir onur duyacağız. Çorum'a çok şey katacağına inandığım bu sempozyumda vereceğimiz güvenli şehir Çorum ve barış şehri Çorum mesajımız, Başbakanımız'ın gelişi ile birlikte daha da güç kazanmıştır." diye konuştu. 
Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, sempozyumun geldiği noktadan duyduğu memnuniyetini bildirdiği açıklamasında, "Milletvekili seçildiğim günden bugüne, gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında her platformda anlattığım bu kıymetli mirasa sahip çıkmak elbette bir kadın milletvekili olarak benim asli bir vazifemdi ve bu mücadeleye baş koydum. Ulaştığımız sonuç, verilen emeklerin boşa gitmediğini gösterirken, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız'ın desteği bize ayrı bir gurur verdi." dedi.
Başbakan Binali Yıldırım'ın Çorum programının ayrıntıları için çalışmaların yürütüldüğü öğrenildi.Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Emlak Vergisi’nde Son Gün 31 Mayıs
Bina, arsa ve araziler için yılda iki taksit halinde ödenen emlak vergisinin birinci taksit ödemesi 31 Mayıs...

Haberi Oku