GÜNDEM:
‘542 milyon liralık 64 eser helali hoş olsun'
Çorum'da 542 milyon lira değerindeki 64 eserin açılışı Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı törenle yapıldı.
Hürriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen toplu açılış töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, 542 milyon değerindeki eserlerin açılışını yaptıklarını belirterek, "Vatandaşa hizmet Hakk'a hizmettir, insanı yücelt ki devlet yücelsin" dedi.
Açılışı yapılan 64 eser arasında tarımdan sağlığa, enerjiden ulaştırmaya, gençlik ve spordan eğitime farklı alanlardan her türlü hizmetin bulunduğunu kaydeden Yıldırım, 
bu eserlerin yeterli olmadığını, yeni eserler için de adım attıklarını dile getirerek, "Hiç merak etmeyin yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım. Hep birlikte Türkiye olalım." dedi.
Yıldırım, "Helali hoş olsun, Çorum daha fazlasına layık. Bu dev adımlar, bu eserler, bu hizmetler hep milletimiz için, sizler için. Biz AK Parti olarak başından beri siyasette bir ilkeye, önemli bir konuya hep vurgu yapıyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. İnsanı yücelt ki devlet yücelsin" şeklinde kaydetti. 
Konuşmaların ardından 64 eserin açılış kurdelesi Başbakan Binali Yıldırım ve diğer protokol üyeleri tarafından kesildi.
Törene, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lüftiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Vali Necmeddin Kılıç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum eski Milletvekilleri Murat Yıldırım, Ali Yüksel Kavuştu, Agah Kafkas, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ile çok sayıda vatandaş katıldı.Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Emlak Vergisi’nde Son Gün 31 Mayıs
Bina, arsa ve araziler için yılda iki taksit halinde ödenen emlak vergisinin birinci taksit ödemesi 31 Mayıs...

Haberi Oku