GÜNDEM:
15 Temmuz hatıralarınızı bu sitede paylaşabilirsiniz
AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkanlığı 15 Temmuz'u tarihe not düşmek için  "https://15temmuzhatiram.com/ " isimli site hazırladı. Herkese açık olan bu sitede  15 Temmuz hatıralarını paylaşmakta mümkün.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir konu hakkında yaptığı açıklamada,
"15 Temmuz'da darbeci hainlere karşı durarak demokrasi destanı yazan Türk Milletinin bu tarihi gelecek nesillere aktarması amacıyla açılan siteye giriş yapıp 15 Temmuz hatıralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Tarih kayıt altına alındığı sürece gelecek kuşaklar için kalıcı olur. Kalıcılığı sağlamak, halkımızın demokrasi mücadelesini unutturmamak adına hepimizin tarihimize sahip çıkması gerekiyor.  Güçlü ülkeler tarihini kendi yazan ülkelerdir, bizler birlik ve beraberliğimizle kendi demokrasi tarihimizi kendimiz yazdık. Bu demokrasi tarihinin yanlı tarih yazıcılar tarafından değil kendi milletimizle dünya tarihinde yer almasını sağlamak hepimizin vatandaşlık görevidir" dedi.
Demir, "Herkese açık olan bu sitede sizler de 15 Temmuz' da meydanlardaki fotoğraflarınızı ve hatıralarınızı yayınlayabilirsiniz.  Meydanlarda, demokrasi nöbetlerinde çektiğiniz fotoğraflarınız ve hikayeleri ile sizler de bu siteye katkıda bulunabilirsiniz. Şahitliğini yaptığımız bu demokrasi destanını geleceğe ulaştırmak hepimizin bu uğurda şehit olan, gazi olan demokrasi kahramanlarımıza karşı boynumuzun borcudur" şeklinde kaydetti.Ajans Çorum
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

20 Bin Sözleşmeli Öğretmenin Ataması Yapıldı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımıyla 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapıldı. Atama...

Haberi Oku